Jak całkowicie odinstalować Discord w systemie Windows

W ten sposób będziesz w stanie rozwiązać problem, aby móc zainstalować Discord bez żadnych błędów. Przewiń w dół, aż zobaczysz Usuń konto opcja. Stuknij w „Usuń konto”, aby rozpocząć proces. Twoje konto Discord zostało trwale usunięte. Wszystkie Twoje dane, w tym wiadomości, zostaną usunięte wraz z nim. „Moje kontoStrona ustawień powinna być już otwarta.

Następnie kliknij „Przeniesienie własności” z menu rozwijanego. W oknie ustawień poszukaj „Zarządzanie użytkownikami” na pasku bocznym i przejdź do sekcji „Członkowie” opcja. Discord przeszedł kilka zmian w ciągu ostatnich kilku lat. Popularne oprogramowanie do czatów głosowych, które zaczęło się jako raj dla graczy, teraz przekształciło się w platformę dla całej społeczności podczas pandemii.

Następnie musisz kliknąć „Edycja konta”. Na dole ekranu znajduje się opcja „Usuń konto”. Tak, to jest nasz przewodnik, jak usunąć konto Discord na dowolnej platformie – czy to Windows, Mac, Linux, Web, czy aplikacje mobilne (Android i iOS). Teraz, gdy odszedłeś od Discord, dlaczego nie wypróbujesz niektórych z najpopularniejszych alternatyw Discord z linkowanego artykułu?

Chociaż nie otrzymasz żadnych powiadomień z Discord dotyczących tego konta, wszelkie nowe zaproszenia do znajomych, które otrzymasz, będą na Ciebie czekać, jeśli wrócisz. Wyłączenie konta to dobra rozmowa, jeśli nie planujesz używać Discord przez jakiś czas lub po prostu chcesz zrobić sobie przerwę. Wybierz swój serwer podłączyć się do świata z międzynarodowymi wiadomości z lewego paska bocznego, kliknij jego nazwę w lewym górnym rogu, a następnie kliknij „Ustawienia serwera” z menu rozwijanego. W tym demo używamy aplikacji Discord w systemie Windows, ale nie martw się, kroki pozostają takie same na wszystkich platformach. Pomijając to, przyjrzyjmy się krokom, które musisz wykonać.

Tutaj możemy uzyskać dostęp, naciskając skrót klawiaturowy „Ctrl + Alt + Del”. Następnie sprawdzamy, czy proces Discord działa w tle. W takim przypadku kliknij go, a następnie kliknij przycisk „Zakończ proces”. W przypadku, gdy znajdziemy więcej niż jeden proces, musimy je kończyć jeden po drugim.

Instalowanie i odinstalowywanie Sklepu Windows

Po lewej stronie Windows 10 na pasku zadań, kliknij na szukaj Ikona. Spowoduje to wyłączenie automatycznego uruchamiania aplikacji Discord Windows uruchomienie. Po podświetleniu Discord kliknij na Wyłączyć przycisk.

W lewym dolnym rogu znajdź i kliknij Bieg ikona (ustawienia) w Discordzie. Jeśli korzystasz z telefonu z systemem iOS lub Android, zamiast tego kliknij swoje zdjęcie profilowe na dolnym pasku nawigacyjnym. Na stronie ustawień spójrz na lewy pasek boczny, a zobaczysz opcję o nazwie „Usuń serwer” na dnie. Kliknij go, jeśli chcesz usunąć swój serwer Discord.

Usuń Discord z telefonu komórkowego lub komputera PC nie jest to trudne zadanie. Najtrudniejszą rzeczą jest usunięcie wszystkich plików, które są ukryte w plikach systemowych i które mogą mieć wpływ na dezinstalację. Otwórz zdecydowana większość brytyjczyków raport rosnący koszt życia: ons reuters aplikację Discord na komputerze z systemem Windows, Mac lub Linux. Następnie otworzy się okno dialogowe z prośbą o ponowne wprowadzenie hasła i informacją o tym, co robisz. Wpisz hasło i kliknij „Wyłącz konto” Ponownie.

  • Znajdź i usuń Niezgoda folder, jak pokazano w Krok 2.
  • Jak tylko przeniesiesz własność serwerów, będziesz mógł kontynuować usuwanie konta Discord.
  • Mamy nadzieję, że ten przewodnik był pomocny i byłeś w stanie całkowicie odinstaluj Discord z Windows 10 szt.
  • Teraz musimy tylko poczekać na zakończenie procesu, aby usunąć go z listy.
  • Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz.

Kliknij nazwę serwera w lewym górnym rogu, a otworzy się rozwijane menu. Tutaj kliknij „Ustawienia serwera” opcja. Z lewego paska bocznego wybierz serwer chcesz przenieść własność. Ustawić Tryby skanowania Do Umiarkowany i kliknij na Skanowanie aby wyświetlić wszystkie pozostałe pliki rejestru. Zaznacz zaznaczone pole Utwórz punkt przywracania systemu przed odinstalowaniem i kliknij Kontynuować w wyskakującym okienku. Znajdować Niezgoda i wybierz go.

Często zadawane pytania dotyczące odinstalowywania Discorda

Kliknij Tak w monicie o potwierdzenie. Kliknij pole wyszukiwania Windows i wpisz %appdata% . Teraz użyj panelu wyszukiwania i znajdź Discord na liście menu. Spowoduje to wyłączenie automatycznego uruchamiania aplikacji Discord podczas uruchamiania systemu Windows.

Dlaczego nie mogę zainstalować Discord, pobrać Discord lub odinstalować Discord?

Czasami błąd występujący podczas pobierania Discord polega na tym, że aplikacja jest nadal otwarta w menedżerze zadań. Jeśli masz problemy z pobieraniem Discorda, powinieneś rozwiązać go w następujący sposób. Jeśli odbywa się to za pośrednictwem komputera, musisz pobrać z oficjalnej strony aplikacji. Teraz pozostaje tylko zrobić instalację ponownie z poziomu ustawień programu, aby ponownie uruchomić aplikację i zainstalować. Możesz mieć problemy, ponieważ nie możesz zainstalować Discord, pobrać Discord lub odinstalować Discord. Dlatego nauczę Cię, jak przeprowadzić ten proces.

Błąd opóźnionego zapisu nie powiódł się w systemie Windows 11: jak to naprawić

Następnie zobaczysz okno dialogowe z prośbą o podanie hasła i kodu 2FA. Po prostu wprowadź wymagane dane i dotknij czerwonego przycisku „Usuń”, aby trwale usunąć swoje konto Discord. Zostaniesz przywitany przez okno dialogowe, które poprosi o twoje hasło i kod 2FA jeśli masz to włączone. Wystarczy wpisać swoje hasło i kod 2FA, a następnie nacisnąć „Usuń konto” przycisk. Kliknij prawym przyciskiem myszy Niezgoda folder i wybierz Usuwać opcja. Kliknij Windows Pole wyszukiwania i wpisz %dane aplikacji% otworzyć Roamingowy folder AppData.

W tym artykule wyjaśnimyjak całkowicie odinstalować Discord z komputera z systemem Windows 11/10. Jak usunąć Discord z komputera? W związku z tym Discord rynek walutowy: uczenie się, jak w handlu forex zachowuje się jak normalny program, usuniemy go poprzez panel sterowania.Szczególnie skrupulatny może korzystać ze specjalistycznego oprogramowania.

Jak zrobić Origami Pikachu

Daj nam znać, która metoda sprawdziła się u Ciebie najlepiej. Jeśli nadal masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami za pośrednictwem sekcji komentarzy. W ciągu tych 30 dni możesz zalogować się za pomocą swojego adresu e-mail i hasła i odzyskać swoje konto, a Twoja nazwa użytkownika i zdjęcie profilowe zostaną przywrócone. Zakładając, że nie odzyskasz swojego konta, zostanie ono usunięte i nie będziesz mógł go już odzyskać. Twoje wiadomości będą widoczne; jednak Twoja nazwa użytkownika zostanie zastąpiona nazwą Usunięty użytkownik i domyślnym zdjęciem profilowym.

Jak odinstalować Discord: kompletny przewodnik po usuwaniu Discorda z twoich urządzeń

Możemy go również odinstalować z menu Ustawienia , do którego uzyskujemy dostęp, naciskając skrót Windows + I. Później klikamy sekcję „Aplikacje”. W kolejnym oknie przewijamy dolną część, aż znajdziemy aplikację. Kliknij go, a następnie kliknij przycisk „Odinstaluj”. Teraz musimy tylko poczekać na zakończenie procesu, aby usunąć go z listy. Ta aplikacja działa w tle, więc przed jej odinstalowaniem musimy zakończyć proces , coś, co musimy zrobić z Windows Task Manager .

W zależności od tego, w którym uwierzytelniaczu się zarejestrowałeś, otwórz go i podaj kod. Twój serwer zostanie usunięty, gdy to zrobisz. Zobaczysz tutaj listę wszystkich członków serwera. Teraz kliknij trzy kropki ikonę obok nazwy członka, który chcesz zostać nowym właścicielem serwera.

0 0 votos
Calificación de artículo
Para recibir los comentarios en esta nota, ingresa tu email aquí
Notificarme de
guest
0 Comentarios
Comentarios en línea
Ver todos los comentarios
0
Queremos conocer tu opinión. Deja tu comentariox
Scroll al inicio